Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam258
Toplam Ziyaret3002924
Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

serdar gün (02/08/2012 16:29)
Konu : teşekkür
Mesaj : 40 a merdiven dayamış makine mühendisi olarak sitenizi yeni gördüm. Mesleği yeniden sevdirecek bir site yapmışsınız. Emeğinize sağlık.
"lginiz için çok teşekkür ederim. 40 yaşın altında olmak bana göre çok genç olmak demek. Bizim mesleğin uğraş alanı çok geniş olduğu için mutlaka ilgi duyacağınız bir alanı vardır. Sitenin üzerinizde bu ilgiyi canlandıracak bir etkisi oldu ise ne mutlu bana "
Editör Notu
Nail Ertemer (01/08/2012 16:41)
Konu : Siteniz hk.
Mesaj : Sevgili Feridun Bey, kişsel siteni yeni fark ettim.Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Bilgi birikimini paylaştığın için teşekkür ediyorum. Sitenden bazı alıntıları müsade edersen, bizm web sitesi (www.akiskontrol.com.tr) de yayınlamak istiyorum. Başarıların devamı dilerim Saygılarımla...
MUSTAFA ÖZER (08/07/2012 12:52)
Konu : tebrik-teşekkür
Mesaj : Hocam eline ağzına yüreğine sağlık. Çok faydalı bir site hazırlamışsınız. Birimlerle ilgili bir arama yaparken sitenize rastladım. Özellikle Türk-islam bilim adamları (Ebul izz) ile ilgili bölümünüze hayran kaldım. Bilmediğim şeyler öğrendim. Öğrencilerime de anlatacağım ve paylaşacağım. Engin deneyimlerinizi paylaştığınız için sonsu teşekkürler.
"Merhaba Mustafa bey Siteye göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü çok teşekkür ederim. Bu sitenin geliştirilmesi konusunda en önemli teşvik gelen bu olumlu tepkiler oluyor. Tekrar teşekkür eder eğitim çalışmalarınızda başarılar dilerim."
Editör Notu
A.Müfit Arpacı (22/06/2012 00:21)
Konu : teşekkür
Mesaj : Rulman seçmeye seçmeye unutmuşum...google dan tesadüfen sitenizi buldum.Yaklaşık 3 saattirde okuyorum...ayrılamadım...sanırım sizden 12-13 yaş küçüğüm (84 YTÜ mezunuyum)... bana hem bilgi verdiniz hem de yaşama sevinci...demek ki bende 15 yıl sonrada üretebiliyor (ve öğretebiliyor) olabileceğim...çoook teşekkür ederim...Ben 27 yıldır arıtma sektöründe çalışıyorum...bu sektörde (arıtma mekaniği konusunda) benimde sitenize katkım olabilirse çok mutlu olurum.Konumla ilgili bilgi-görüş isterseniz emrinizdeyim.Tekrar teşekkür eder sağlık ve esnlik dilerim.
AZİZ ÖZER (17/06/2012 00:24)
Konu : HARİKA....
Mesaj : FERİDUN BEY SİTENİZ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLMUŞ.EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK TEŞŞEKURLER ....
AZİM YILDIZ (14/06/2012 16:28)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : MERHABA .OLURSA BUKADAR OLUR DEDİRTEN YORUMUNUZ ÇOK GÜZEL. İHTİYAÇ DUYULAN BİR PROJE HANGİ AŞAMALARDAN GEÇİYOR VE SONU NASIL KONTROL EDİLİYOR İHTİYAÇ DUYULAN İLE ORTAYA ÇIKAN ARASINDAKİ UÇURUM BU TÜR UÇURUMLARI ORTAY ÇIKIŞ SEBEPLERİ TABİKİ ÇOK BU FAKAT BİR CÜMLE KISMEN AÇIKLIĞA VE ANLAŞILIR HALE GETİRE BİLİR BİRAZCIK DİYE DÜŞÜNÜYORUM (ANLATMA VE ANLAYIŞ KABİLİYETİ İLE KÖTÜ ELEMAN YOK KÖTÜ YÖNETİCİ VARDIR ) DİYEBİLİRİM . ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLE BİR TANIMI ÇİZİMLERLE ANLATTIĞINIZ İÇİN.BAŞARI VE ENGİN TECRÜBELERİNİZDEN İNSANLARIN DAHA ÇOK YARARLKANMASI VE ÖĞRETİLERİNİZİN DEVAMINI TEMENNİ EDER SAYGILARIMI SUNARIM.
Can (08/06/2012 23:32)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Abicim merhaba,
Geçen yıl mezun oldum. Öğrenmemiz gereken çok şey var. Böyle güzel bir iş yaptığınız için sizi kutluyorum ve çok teşekkür ederim.
Saygılar, selamlar.
"Merhaba Can kardeşim Siteye gösterdiğin ilgi için çok teşekkür ederim. İnşaallah site önümüzdeki günlerde daha zengin ve yararlı olacak Hoşça kal M.Feridun Dengizek "
Editör Notu
NADİ DURGUT (26/05/2012 13:58)
Konu : teşekkür
Mesaj : Tecrübenizi, bilgileriniz paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Emeğinize, yüreğinize sağlık...
"Merhaba Nadi bey İlginiz için bende size çok teşekkür ederim. "Marifet iltifata tabidir" diye çok güzel bir deyimimiz vardır.Ne kadar yerinde bir tespit. Tekrar teşekkür eder hayırlı işler dilerim"
Editör Notu
ERCAN ÖZCAN (24/05/2012 12:33)
Konu : teşekkür
Mesaj : Feridun bey;

gerçekten böyle bir siteyi kurduğunuz ve bilgi leri paylaşmada göstermiş olduğunuz cömertlik için teşekkür ediyorum. ilk mühendislil yıllarımı düşündüğümde tecrübenin ne kadar önemli ve aktarıldığında nekadar yüce bir iş ( görev) olduğunu birkez daha siteniz hatırlattı. saygılarımla
"Merhaba Özcan bey İlginiz için çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince bu siteyi yeni bilgilerle geliştirmeye çalışacağım. Yayınlanmasını istediğiniz bilgiler varsa bildirin onları da yayınlayalım. Hoşça kalın M.Feridun DENGİZEK"
Editör Notu
feyza (17/05/2012 11:44)
Konu : teşekkürler
Mesaj : canım babam bu siteye her girdiğimde senin işine nekadar bağlı işini nekadar çok seven biri olduğunu tekrar tekrar hatırlıyorum.kendimi bildim bileli hep işine büyük bir heyecan ve mutlulukla tutundun.ve senin işine olan bu sevgin tutumun hep benivgururlandırdı ve özendirdi.umarım bende senin gibi seçtiğim dalda kendimi kanıtlar ve çok iyi yerlere gelirim.Sitenin bütün mühendislere çok yararlı olacağı kesin bunu mühendis olmasamda anlayabiliyorum:) Bu yararlı site herkese hayırlı olsun.seni çok seven kızın feyza:)
isa ünlü (02/05/2012 13:38)
Konu : teşekkür
Mesaj : feridun ağabey merhaba,
tebrikler çok akıcı, hoş usluplü bir site olmuş...darısı başta biz inşaatçılar olmak üzere diğer meslek gruplarının başına
"Teşekkür ederim İsa bey. Eminim bunca yıllık birikiminiz ile İnşaat mühendislerine yönelik çok faydalı bir bilgi paylaşım sitesi kurabilirsiniz. Sizden böyle bir hizmeti bekliyoruz. Sevgi ve saygılarımla"
Editör Notu
Murat IRMAK (15/04/2012 17:35)
Konu : teşekkür
Mesaj : hocam gerçekten çok teşekkürler bu mesleğe verdiğiniz emeklerin sonucunda kazandığınız deneyimlerinizi bizimle paylaştığınız için.Çok faydalı olmuş umarım daha da zenginleşir.torna ve frezecilikteki deneyimlerinizde paylaşmanızı beklerim.
"Merhaba Murat kardeşim İlgin ve mesajın için teşekkür ederim. Tornacı ve frezeci olarak çalıştığım günler 40 yıl öncesinde kaldı. Ancak öğretim görevlisi olarak meslek yüksek okulunda çalıştığım günlerde CNC programlama derslerinde bu meslekleri yapmış olmam işimi çok kolaylaştırmıştı. O zaman (1986 lar) CNC programları G kodlar ile yapılıyordu. Şimdi ise bu kodları bilmekte gerekmiyor. Hazır programlara sahip olmak yetiyor. Yani teknoloji çok hızlı gelişiyor, eski bilgiler güncellenmezse değerini kaybediyor. Bu bakımdan mesleğiniz ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmenizi, mümkün olduğunca çok fuar ve seminerlere katılmanızı öneririm. Hoşça kal M.Feridun Dengizek"
Editör Notu
Erdal YILDIZ (09/04/2012 10:04)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Vaktinizi ve emeğinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler. Bilgi paylaşıldıkça artar ve güzelleşir.
Metin Günüşen (26/03/2012 02:29)
Konu : teşekkür
Mesaj : Yılların süzgecinden ve tecrübelerinden geçmiş en can alıcı bilgiler, öğretmen titizliği ile sunulmuş. Bu faydalı ve özlü mühendislik bilgileri için teşekkür ederiz.
"İlginiz için teşekkür ederim Metin bey İnşalah bu siteyi daha farklı ve önemli bilgilerle daha zengin duruma getireceğim. Sizlerden geri dönüş olması bizim için çok önemli teşvik unsuru. Hoşça kalın M.Feridun Dengizek "
Editör Notu
SADIK (07/03/2012 15:18)
Konu : TEBRİK
Mesaj : Hocam emeğinize sağlık.Çok yararlı bilgiler ve mühendislikte turkçe kaynak eksiğini biraz olsun gideriyor.
"İlginiz için teşekkür ederim. Siteyi ziyaret edenlerin geri dönüş yapmaları siteyi geliştirme gayretimi teşvik ediyor. İnşaallah önümüzdeki günlerde siteyi daha yararlı duruma getireceğim. Hoşça kalın"
Editör Notu
Nihan (04/03/2012 15:27)
Konu : Teşekkür&Tebrik
Mesaj : Sevgili babacım,mühendis hikayesi haricinde kalan kısımları branşım olmadığı için anlayamadım.Ama bilgi paylaşımı açısından keşke ben makina mühendisi olsaydım ya da babam harita mühendisi olsaydı diye düşünmedim değil:) Zira günümüzde bilgisini sadece kendine saklayanların,tecrübesini paylaşmaktan kaçınanlar ve genç meslektaşlarının yetişmesini önemsemeyenlerin sayısı bir hayli fazla.Eline emeğine sağlık derken,sitenin olabildiğince fazla ihtiyacı olan mühendisle buluşmasını diliyorum;))
Şenel Soykök (26/02/2012 19:03)
Konu : tebrik
Mesaj : Mesleki bilgilerinizden anlamasamda, hikayenizde anlattığınız (burada sanırım öğretmenlik vasfınız devreye girmiş) gelecek nesil mühendislere ve şimmdikilere faydalı olmak çok değerli bir misyon. maddiyatsız adım atılmadığı, parmak oynatılmadığı, kelime söylenmediği şu zamanda, bu güzel uğraşınız için herkes adına teşekkür ediyorum. öncelikle oğluma tavsiye edeceğim.
sertel dikmen (14/02/2012 11:36)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Siteniz belli ki bir kar amacı düşünülmeden yapılmış, Çünkü bilgilere gezdiğim kadarıyla üye olan göremez gibi linkleriniz yok. Biz makina mühendisleri için oldukça faydalı teşekkürler.
"Sertel bey Sitemize gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederim. İnşaallah bu siteyi önümüzdeki günlerde daha yaralı ve bilgi olarak zengin duruma getirebilirim. Hoşça kalın Feridun Dengizek"
Editör Notu
EBUBEKİR ACARLI (13/01/2012 23:32)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Sn. Feridun bey tesadüfen sitenizi ziyaret ettim,mükemmel bir mühendislik şaheseri sergilemişsiniz,beni branjım olmamasına rağmen bir süre bu siteye takılırsam kendi çapımda bir makina mühendisi olacağıma kanaat getirdim,çok teşekkür ediyorum . ALLAH tan başarılarınızın devamını diliyorum ...
ali (30/12/2011 08:21)
Konu : web siteniz
Mesaj : Paylaşımınız tüm mühendislik camiasına hayırlı olsun
... 29 ...